Grupy Wsparcia – OFFLine 10 spotkań

Czy wiesz, że każdy kilogram, który nosisz to emocje? Dlatego błędem jest przekonanie, że wystarczy tylko trening, dobrze ułożona dieta i odpowiednia ilość wody. Błędem jest zredukowanie pracy do obszaru tylko ciała. Błędem jest kontrolowanie tylko tego, co masz na talerzu. Każdy kilogram, który nosisz, to inna historia. Każda okrągłość chowa odrębne tajemnice. W grupie chcemy o tym rozmawiać, dzielić się, tak, by wreszcie dotrzeć do sedna. I zacząć zmianę na serio. Bez chowania tajemnic.

Dla kogo

Grupa rozwojowo-terapeutyczna adresowana jest do osób w rozmiarze XL | XXL | XXXL i większym, które pragną uczynić swoje życie pełniejszym i bardziej udanym. Dla dorosłych, którzy chcą poznać, zrozumieć i polubić siebie. Dla tych, którzy myślą o zrzuceniu wagi lub są w procesie odchudzania. Dla tych, którzy próbowali się odchudzać i padli ofiarą jo-jo.

Jeśli zatem jesteś osobą, która:

 • objada się i nie potrafi nad tym zapanować,
 • chce poznać zagadnienie osobowości XXL,
 • rozumie, że proces odchudzania nie dotyczy tylko ciała lecz głównie emocji,
 • myśli o odchudzaniu lub jest w trakcie procesu odchudzania,
 • potrzebuje wsparcia w procesie chudnięcia,
 • chce w grupie pracować nad motywacją i wsparciem do zmiany,
 • chce uniknąć efektu jo-jo,
 • marzy o trwałej zmianie,
 • tęskni do poczucia spełnienia i szczęścia,
 • chce sprawdzić co stoi za jej objadaniem i czym jest jedzenioholizm,
 • pragnie poznać, zrozumieć i polubić siebie…

To ta grupa jest dla Ciebie.
Zapraszamy.

Dwie formy spotkań:

 • Będziemy spotykać się dwa razy w miesiącu, w dni weekendowe, sobotę lub niedzielę, w godzinach 10:00-18:00
 • Lub co dwa tygodnie w dni robocze, w godzinach 18:00 – 21:30
 • W sumie czeka nas 10 spotkań, każde poświęconej odrębnej tematyce dotyczącej obszaru osobowości XXL

CO i JAK?

Grupa rozwojowo-terapeutyczna odbywa się w zamkniętej, kameralnej grupie do 12 osób.
Oprócz spotkań w grupie, każdy z Uczestników otrzymuje komplet materiałów do pracy samodzielnej pomiędzy spotkaniami.

Pracujemy w oparciu o ćwiczenia interpersonalne oraz intrapsychiczne oraz techniki wywodzące się z coachingu co-aktywnego oraz psychologii i podejścia Gestalt. Indywidualnie lub w podgrupach. Grupa rozwojowo-terapeutyczna nie zastępuje psychoterapii! Jej celem jest przyjrzenie się swojemu funkcjonowaniu i wybór nowego, bardziej świadomego sposobu na ekspresję i wyrażenie siebie. Spotkania mają również charakter psychoedukacyjny, integracyjny i relacyjny. Warunkiem wstępnym udziału jest gotowość na spotkanie z własnymi emocjami. I przede wszystkim ze sobą.

PROGRAM

 1. Kim jestem. Ja. Ja jawne i Ja ukryte.
 2. Emocje i objadanie się. Historie i studium przypadku.
 3. Ciało-Emocje-Umysł. Droga do samoregulacji.
 4. Stres i napięcia. Droga do wewnętrznej równowagi.
 5. Smutek i tęsknota. Droga do przyjemności, rozpoznania rozkoszy i doświadczania radości.
 6. Gniew i złość. Droga do wewnętrznego spokoju i wyrażania siebie.
 7. Obawy i lęk. Droga do wielkiej odwagi.
 8. Zazdrość. Droga do zaufania i odpowiedzialności.
 9. Wstyd, czyli droga do samouznania.
 10. Jestem i czuję. Kim się staję. Ja.

cena i zapisy

Udział w grupie wsparcia jest płatny. Szczegółowy, cennik, program, terminy i lokalizacje udostępniamy chętnym za pośrednictwem maila. Napisz i sprawdź szczegóły.

Zapisy przyjmowane są tutaj:
kobieta40iwieksza [at] gmail.com

ZAPISZ SIĘ TUTAJ A OTRZYMASZ SZCZEGÓŁY 

Nowe grupy ruszają już w marcu kwietniu!

Zapraszamy do wspólnej pracy.


ORGANIZACJA

l m  ips


 

Prowadzenie

marta kijankoMarta Kijanko

Psycholog, trener, coach. W pracy terapeutycznej łączy podejście humanistyczno-egzystencjalne z narzędziami psychoterapii poznawczo behawioralnej.

Wykładowca w Szkole Profesjonalnego Coachingu i na Uniwersytecie SWPS. Absolwentka kursu Racjonalnej Terapii Zachowania, SFA (terapia skoncentrowana na rozwiązania) oraz licznych kursów z arteterapii i pracy z ciałem. 

Od ponad 10 lat pracuje z kobietami w obszarze pewności siebie, samoakceptacji i pogłębiania świadomości emocjonalnej. Prowadzi treningi i warsztaty w tym zakresie

 

 

1Wiola Jaworska

Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia w modalności Gestalt. Pracuję w Kampanii Przeciw Homofobii oraz w Instytucie Pozytywnej Seksualności.

W pracy jedną główną wartością jest dla mnie otwartość. Promuję pozytywne podejście do seksualności, które oparte jest na bezpieczeństwie, przyjemności oraz zawsze za zgodą wszystkich zaangażowanych osób. 

Prowadzę warsztaty, grupy rozwojowo-terapeutyczne oraz spotkania indywidualne. W wolnym czasie lubię obcować z przyrodą i spędzać czas z bliskimi.

 

 

anna chanik Anna Chanik- Kowalska

Pedagog w zakresie poradnictwa psychopedagogicznego oraz  absolwentka Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt. Specjalizuje się w interwencji kryzysowej.

Od sześciu lat pracuje z kobietami, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i emocjonalnej. Dostarcza im wsparcia i pomocy w  poszukiwaniu motywacji oraz wewnętrznej siły do  dokonywania pozytywnych zmian.

Jej pasją jest praca z drugim człowiekiem oparta na spotkaniu, dialogu i budowaniu wzajemnej relacji. Wierzy, że każdy człowiek ma potencjał do odkrywania własnego szczęścia i pełni życia.