SPRAWDŹ OPINIE

w tym miejscu chwalę się opiniami.
tak, piszę to z dumą i onieśmieleniem jednocześnie.
bo jak to, chwalić się? to tak mało popularne, co?

a jednak. zanim zdecydujesz się na pracę ze mną, poczytaj opinie innych Kobiet.
nie kupuj kota w worku. swoją drogą ciekawe, jakim byłabym kotem…

Poniżej znajdują się wypowiedzi Uczestniczek moich warsztatów:

„Jaki jest największy atut tego szkolenia? Możliwość otrzymania wsparcia. Budowanie atmosfery zaufania. Samodzielność w zdobywaniu doświadczeń. Marto, dziękuję, że na warsztatach okazywałaś tyle empatii i akceptacji.”

Agnieszka
Warsztaty Piękna Złośnica
Kraków, 23-24 I 2016

„Ten ‚Czas Kobiety’ mnie zaskoczył. Ale nie tak, jak inne rzeczy w życiu, w których obok zaskoczenia jest często skrępowanie i niepewność. Zaskoczył mnie bez elementu strachu, tak na spokojnie. Pierwszy raz przeżyłam takie warsztaty i myślę, że drugie takie doświadczenie w życiu mnie nie spotka. Rozmowy i ćwiczenia zupełnie bez nacisku, a pozwalały mi się otworzyć jak nigdy dotąd. Rady i przemyślenia wartościowe, a przede wszystkim bardzo potrzebne. Do lepszego rozumienia siebie i do codziennego życia.”

Ewa
Warsztaty Czas Kobiety
Kraków, 26-26 IX 2015

„Jestem ogromnie wdzięczna za możliwość przyłączenia się do tej grupy.
To był jeden z lepszych pomysłów, jakie miałam w ostatnim czasie.”

Kasia
Trening Bliżej Siebie, edycja 2

„Bliżej siebie to wyjątkowy czas, poświęcony sobie – swoim pragnieniom, planom, obawom. Kolejne kroki programu prowadzają coraz głębiej w emocje i myśli towarzyszące w codziennym życiu, często pomijane, zagłuszane, ale niezwykle wiele przekazujące. Proponowane zadania otwierają na wielowymiarową refleksję nad sobą – nad swoim ciałem i jego sygnałami, nad przekonaniami, stojącymi na drodze do realizacji celów. Prócz wyjątkowo dobranych treści kolejnych aktywności on-line, kluczowe znaczenie ma obecność autorki programu – Marty, która w sposób empatyczny, pełen otwartości sposób towarzyszy w procesie odkrywania siebie. Cennym dopełnieniem zadań internetowych jest spotkanie off-line, kiedy osobiście można poznać pozostałe uczestniczki programu.”

Ania
Trening Bliżej Siebie, edycja 2

„Tak jakoś smutno kończyć całą tę podróż. Tyle że w sumie ona tak napartę się nie kończy. W pewnym sensie odkrywanie siebie samego nie może się skończyć .. Najważniejszym doświadczeniem przez ten czas było uświadomienie sobie jak szerokim pojęciem jest kobiecość i że wcale nie musi być równoznaczna z seksualnością.”

Dorota
Trening Bliżej Siebie, edycja 2

 

„Dziękuję za ten projekt. Uszyty jakby w sam raz na moją miarę kobiety 40 i trochę większej, która mieszka na wsi i ma utrudniony dostęp do jakichkolwiek warsztatów. Kobiety, która pragnie się rozwijać przez nawiązywanie kontaktu z sobą samą, swoją intuicją, ciałem, emocjami, własną kobiecością. Ten projekt to intensywna praca rozwojowa, dostarczył mi wielu wzruszeń, czasem poruszył do głębi, inspirował do spotkań z własną duszą, czymś sekretnym i tajemniczym co baaardzo jest mną. Niezwykle cenię czas poświęcony na zadania przysyłane przez Ciebie, Marto. Chcę kontynuować tę pracę, pochylając się tym razem nad tematami, które mi się pokazywały w trakcie, ale których nie chciałam dotknąć. Dla mnie udział w tym projekcie było jak złapanie auto-stopu na drodze mojego rozwoju. Dziękuję z całego serca.”

Monika
Trening Bliżej Siebie, edycja 1

„1. NAJWAŻNIEJSZE DOŚWIADCZENIE dłuuuugie i owocne przemyślenia o sobie, celowości i spirytus movens.
2. ZASKAKUJĄCE I ODKRYWCZE – JA – brzmi dumnie!
3. CHCĘ PAMIĘTAĆ O tym że warto, kopać, odkrywać i odgrzebywać samą siebie bo JA jestem dla siebie najważniejszym człowiekiem, w końcu ze sobą spędzam najwięcej czasu.
4. OD DZISIAJ ZACZYNAM, bardziej od dzisiaj i już zawsze kontynuuję.
5. JESTEM tu i teraz i bardzo mi dobrze ze sobą.”

Katarzyna
Trening Bliżej Siebie, edycja 1

„Wzięłam udział w Twoim wydarzeniu dla mojej przyjaciółki – nie chciała zgłosić się sama […]. I choć na początku myślałam, że to nie będzie dla mnie – było jak najmocniej. Bo jesteśmy kobietami i ten rozmiar, ten plus, nie jest tak istotny, bo… kobietą jestem niezależnie od rozmiaru jaki noszę, prawda? A brak akceptacji ciała, emocji i myśli może nas dopaść niezależnie od tego jaki numer spodni zakładam. Także dziękuję. Mocno. Za te myśli i obrazy, które krążą we mnie i jest mi z nimi dobrze. I mam nad czym myśleć.”

Anna
Trening Bliżej Siebie, edycja 1

„Droga Marto,

bardzo Ci dziękuję za stworzenie tego projektu, cała pracę i serce jakie w nią włożyłaś. Ten projekt pojawił się w moim zyciu, w chwili, kiedy przeszłam już pewien kawałek mojej drogi do siebie. Jakieś 5-6lat temu wpisywałam w google zdania „co to znaczy kochać siebie”, „co to znaczy szacunek do siebie samej” „co to znaczy stawiać granice” bo nie wiedziałam. Teraz wiem i praktykuję. Myślę, że Twój projekt byłby również pomocny dla mnie na tamtym etapie. Chociaż praca z min wyglądałaby zupełnie inaczej. Moje serce jest pełne wdzięczności za wszystko co mi ta praca przyniosła. Przesyłam Ci Marto te wszystkie ciepłe uczucia.”

MOna
Trening Bliżej Siebie, edycja 1