intymnie. kobiety.

nie traktowałam Cię dobrze

Drogie Ciało!

To dziwne do Ciebie pisać… Ale robię to aby powiedzieć Ci jak wiele Ci zawdzięczam.

Na początku powiem Ci o tym, że nie traktowałam Cię dobrze… Nie troszczyłam się o Ciebie. To prawda, że czasem ćwiczyłam, dobrze się odżywiałam, pielęgnowałam Cię. Ale muszę przyznać, że nie robiłam tego z miłości do Ciebie. Chciałam tylko żebyś było takie jak sobie wymarzyłam. Bo nigdy takim nie byłeś. Ale moje marzenia są nierealne. Wiem, że Ty chcesz czegoś zupełnie innego. I wiem, że Ty wiesz co dla mnie jest najlepsze.

Jesteś dla mnie takie dobre. Ja się o Ciebie nie troszczę, za to Ty troszczysz się o mnie. Utrzymujesz mnie w zdrowiu, w dobrej formie. Mówisz mi, że coś jest dobrze, albo coś jest nie tak. Mówisz mi kiedy jestem głodna i kiedy mam przestać jeść.

Przepraszam, że tak często Cię nie słucham… Wybacz mi to, że tak źle i niesprawiedliwie Cię traktowałam. Że katowałam Cię dietami i ćwiczeniami, choć się sprzeciwiałeś. Postaram się zmienić. Z całego serca.

Kocham dziś w Tobie to, że jesteś mi wierne, że jesteś zdrowe. Bo to jest najważniejsze i Ty dbasz właśnie o to najważniejsze. Dziękuję Ci.

Twoja Magda.


listy do ciała

Intymna seria Listów do Ciała powstała z inspiracji
Uczestniczek Programu Autoterapii dla Kobiet

Pisanie listów do ciała należy do jednej z powszechniejszych technik terapeutycznych. Jej celem jest odbudowanie kontaktu ze swoją cielesną częścią poprzez zauważenie, nazwanie i wewnętrzną rozmowę. Zazwyczaj to dość poruszający moment, gdy spotykasz się ze sobą i piszesz prawdziwie, od serca. Być może jak nigdy dotąd. Listy mają wyjątkową moc poruszania najdelikatniejszych części Twojej wrażliwości. Mogą wywoływać refleksję, zastanowienie i chęć do zmiany.

Każda z Autorek Listów publikowanych w tym miejscu wyraziła zgodę na pokazanie treści, za co mocno, mocno dziękuję. Jeśli masz ochotę wykonać to zadanie, zachęcam do ściągnięcia inspiracji – dostępna TUTAJ

Zapraszam też, by podzielić się własnym Listem, niech ujrzy światło dziennie.
Prześlij tutaj: kobieta40iwieksza [at] gmail.com

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply